Domů Novinky O projektu

PostHeaderIcon O projektu

PostHeaderIcon Publikace

Náš na turistický průvodce

KaňovicePaskovŘepištěSedliště

KKSB2

ŠenovVáclavoviceVratimovŽabeň

Aktualizováno (Pátek, 08 Říjen 2010 12:37)

 

PostHeaderIcon Video

SB

{mgmediabot2}type=youtube|youtubeid=oQ7PPTRj6Sk|lightbox=Slezská brána krajina mého dětství - VIDEO|width=425|height=345{/mgmediabot2}

 

 

Aktualizováno (Neděle, 21 Březen 2010 13:28)

 

PostHeaderIcon O projektu

KŘÍŽEM KRÁŽEM SLEZSKOU BRÁNOU S DĚDEČKEM A BABIČKOU…

KKSB2

…je název projektu, kterým v Domě dětí a mládeže ve Vratimově pokračujeme opět za podpory Nadace OKD v projektu Křížem krážem Slezskou bránou.

Tentokrát mají žákovské týmy obcí mikroregionu Slezská brána za úkol najít ve své obci zajímavá místa, spojit je do krátké výletní trasy a tuto trasu popsat a zdokumentovat fotografiemi a výtvarnými pracemi. To vše, jak už je zřejmé z názvu projektu, za vydatné pomoci místních seniorů, kteří se ve všech obcích do projektu nadšeně zapojili.

Všichni společně - děti i senioři celé Slezské brány - se budou pravidelně setkávat na workshopech, kde se naučí zacházet s GPS navigací, zúčastní se geocachingu, založí si vlastní „kešku“ či vytvoří webové stránky. Setkávat se budou i na společných výletech, kdy budou procházet trasy, které jejich kolegové vytvořili.

Jejich společnou snahu pak v létě 2010 završí vydání knižního průvodce po našem regionu pod názvem - jak jinak než - Křížem krážem Slezskou bránou s dědečkem a babičkou a jeho internetová podoba.

Aktualizováno (Neděle, 21 Únor 2010 05:12)

 
05.jpg
Anketa
Používáte GPS navigaci ?
 
Přihlášení
Banner